Kamelya Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kamelya Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kamelya Nedir

Üzerinde bir çatı bulunan çevresi açık duvarları bulunmayan bir yapıdır. İsteyen müşterilerimiz kış aylarında kamelyanın etrafını branda sistemi ile kapatabilmektedir
Kamelyanın boyutları nelerdir?

Kamelyanın boyutları sizin istediğinize bağlıdır. Bazı kamelyalar boyut olarak büyük bazı kamelyalar ise küçük ölçülerde üretilmektedir. Sizin istediğiniz boyutlarda biz üretim yapmaktayız.

Kamelya nasıl alınır? Kaç günde teslim edilir

İstediğiniz kamelya boyutlarını belirledikten sonra biz gerekli fiyatı tarafınıza bildirir ve fiyatta mutabık olmamız halinde 15 iş günü içerisinde kamelyanız tarafınıza teslim edilir. Kamelyanızın boyutlarına göre ve sezonsal yoğunluklar, ulaşım gibi faktörler göz önüne alındığında süre değişkenlik gösterebilir.

Sizden almış olduğum Kamelya’da problem yaşadım. Tamir ve bakım nasıl olacak?

Değerli müşterimiz, bizim için önemli olan tek şey sizin memnun olmanızdır. Ürünü aldıktan sonraki ilk beş gün içerisinde yaşayacağınız sıkıntılarda gerekli tamir ve bakım tarafımızca karşılanacaktır.

Bundan sonraki sürede yaşayacağınız sıkıntılarda bizimle iletişime geçmeniz halinde uygun fiyatlar ile tamir işleminiz gerçekleştirilir.

Üretimde nelere dikkat ediyorsunuz?

Öncelikle ilkelerimizde de bahsetmiş olduğumuz gibi, sizin memnun kalacağınız ürünleri ve hizmetleri üretmek için buradayız. Ürünlerimiz 1. Kalite ahşap ürün ve işçilik ile imal edilmektedir.

Kamelyalara göz atın!
SİVAS DEKORASYON